1. Kohaletoimetamine ja tarnetingimused

1.1. Peale Müügilepingu jõustumist ja tasumisele kuuluva summa laekumist, toimetatakse Kaup Ostjale tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud tarneviisil.

1.2. Kaupu saadetakse kõikidesse Euroopa Liidu liikmesriikidesse (kokkuleppel kliendiga võimalikud ka muud variandid).

1.3. Kauba saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

1.4. Eestisisesed saadetised jõuavad Ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 14 – 45 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

1.5. OÜ Eelsoojendid lepinguliseks tarnepartneriks on Itella Smartpost OÜ. Tulen ise järele tarneviis on tasuta. Itella SmartPosti (edaspidi pakiautomaat) ja Itella SmartKulleri (edaspidi Kuller) maksumus sõltub tellitava kauba kaalust, kogusest, mõõtudest, tarneaadressist ja –maast ning juurdetellitavatest lisateenustest tarnimisel (näit. õrn käitlemine vms.).

1.6. Kulleri tarneviisi valikul toimetatakse tellitud kaup kohale toote kirjelduses väljatoodud tähtaja jooksul ja komplektsuses.

1.7. Kui Ostja poolt tellitud kaup ei ole laos (järeltellimus) ja see tellitakse spetsiaalselt tarnijalt, ning selgub, et Müüjast mitteolenevatel asjaoludel ei ole võimalik tellimuses märgitud tarneajaks Kaupa kohale toimetada, siis Müüja teavitab sellest Ostjat tema poolt tellimuse vormistamisel märgitud telefoni või e-posti teel 2 tööpäeva jooksul alates Müügilepingu jõustumisest. Müüja annab ühtlasi Ostjale teada tema poolt tellitud Kauba kohaletoimetamise tähtaja.

1.8. Pakiautomaati tellitud kaup jõuab Ostjani üldjuhul 2 – 3 tööpäeva jooksul, kui kauba juures ei ole märgitud teisiti või ei ole tegemist järeltellimusega. Vt. p 1.7

1.9. Ostjal tuleks tellimuse vormistamisel jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Müüja ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuses või ebaõigsuses.

1.10. Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral tuleks ühendust võtta Müüja klienditeenindusega tel +372 525 5243 või E-kiri info@eelsoojendid.eu.