Piirkondade edasimüüjateks on oodatud: uute või kasutatud sõidu- ja veoautode müüjad. Autoremonditöökojad, elektritööde ja lisavarustusega tegelevad ettevõtted. Ümberehituse ja pealisehitusega tegelevad ettevõtted. Ehitus- ja põllumajandusmasinate müüjad. Veesõidukite müüjad ja varustuse paigaldajad.
Harjumaa





BCS Autoteenindus OÜ 5161600 tauri@bcsauto.ee www.bcsauto.ee/teenindus Tallinn Türi tn 6
Auto TD OÜ 58664449 info@atd.ee www.atd.ee Tallinn Tähesaju tee 27/29
Trinwest OÜ 5088628 info@a-autoalarm.ee www.a-autoalarm.ee Tallinn Kadaka tee 84A
Hannes Velling FIE 5061222 hannes.velling@gmail.com
Tallinn A. H. Tammsaare tee 77A
Bennett Grupp OÜ 5028725 arvi@bennett.ee www.bennett.ee Kumna Kumna tee 6
Translaine Carbuilding OÜ 5655500 info@translaine.ee www.translaine.ee Saku Üksnurme tee 8
Car Holding OÜ 5092156 margo@carholding.ee www.carholding.ee Tallinn Pärnu mnt. 393
North Tyres OÜ 5150598 info@northtyres.net www.northtyres.net Keila Ülejõe tee 2
Boatbox OÜ 5247666 info@boatbox.ee www.boatbox.ee Tallinn Mäealuse 12
Skuba Tallinn 5040016 peeter@skuba.ee www.skuba.ee Tallinn Betooni 4
Truckparts Eesti OÜ 5019932 sven.pastak@truckparts.ee www.bustruckparts.com Tallinn Betooni 8
Silwi Autoehituse AS 6360610 silwi@silwi.ee www.silwi.com Tallinn Vana-Narva mnt. 8  






Järvamaa




Odien OÜ 55530510 janar@odien.ee www.odien.ee Mäo Mäo Tööstusküla






Pärnumaa




Eelsoojendid OÜ 5255243 info@eelsoojendid.eu www.eelsoojendid.eu Pärnu Savi 17/4
Pereauto OÜ 58540909 feliks@pereauto.ee www.pereauto.ee Pärnu Pärlimõisa tee 24
Skuba Pärnu 59128836 tonu.adams@skuba.ee www.skuba.ee Pärnu Savi 20/1






Tartumaa




Eelsoojendid OÜ 5255243 info@eelsoojendid.eu www.eelsoojendid.eu Tartu Vasara 48
Mertens Auto OÜ 58051886 mertensauto@gmail.com www.mertensauto.ee Kõrveküla Pärna 17
Veoautoring OÜ 5050389 alf@veoautoring.ee www.veoautoring.ee Tartu Tehnika 8
Teguri Autoremont / Strongpartner OÜ 53425111 info@teguriautoremont.ee www.teguriautoremont.ee Tartu Teguri 45D
BWE OÜ 5037901 timoaruoja@gmail.com
Tartu Oa 42
Skuba Tartu 53073337 andrei.treimann@skuba.ee www.skuba.ee Tartu Tähe 133C
Tartu Automaailm / AS Salome Auto 7302850 tartu@automaailm.ee www.automaailm.ee Tartu Võru tn. 242
Respom Auto OÜ 5046455 info@respom.ee www.respom.ee Rõngu vald Kaseküla 3






Viljandimaa




Lehola Autokeskus OÜ 56956777 hanno@leholaautokeskus.ee www.leholaautokeskus.ee Viljandi Pärnu mnt 18A
Autoasi Viljandi / Viljandi Kapri OÜ 5238016 info@viljandikapri.ee www.viljandikapri.ee Viljandi Tallinna 58
Vilvo Auto AS 5204656 krister@vilvo.ee www.vilvo.ee Viljandi Oja tee 5B
Järve Auto Viljandi OÜ 510 7959 jarveautoviljandi@gmail.com
Viljandi Musta tee 11
Dream Car OÜ
505 6057 info@dreamcar.ee www.dreamcar.ee Viljandi Reinu tee 31






Valgamaa




Autoasi Tsirguliina 5229571 kevetra@autoasi.ee www.autoasi.ee Tsirguliina Savi karjääri kinnistu






Jõgevamaa




Fixus Põltsamaa / Avovil OÜ 5047999 info@avovil.ee www.avovil.ee Põltsamaa Viljandi mnt 22






Põlvamaa




CarStop Põlva / Kaguserv OÜ 5040431 kaguserv@carstop.ee www.carstop.ee Põlva Võru 29
Omnirem OÜ 5065627 enn@omnirem.ee www.omnirem.ee Mammaste Tehnika tee 4/1






Võrumaa




RagMar auto OÜ 55930044 info@ragmarauto.ee www.ragmarauto.ee Võru Pikk 21b
Võru Autoremont/OÜ Töökad Mesilased 5019961 tookad.mesilased@hotmail.com Võru Vilja 14
RS Autoteenused OÜ 5031614 info@rsautoteenused.ee www.rsautoteenused.ee Võru Luha 34
Raunex Võru / Raunex OÜ 6987038 voru@raunex.ee www.raunex.ee Võru Kose tee 1a






Lääne-Virumaa




Baltic Parts Trade OÜ 55611776 jtomband@gmail.com www.autoelekter.ee Rakvere Nortsu tee 2
Linnuse Autokeskus OÜ 5260155 info@linnuseauto.ee www.linnuseauto.ee Rakvere Linnuse 7
CarStop Rakvere / RPR OÜ 5043030 rakvere@carstop.ee www.carstop.ee Rakvere Kreutzwaldi 22A
Fixus Rakvere / MP Motors OÜ 53429288 mpmotors@mpmotors.ee www.mpmotors.ee Rakvere Narva 27






Ida-Virumaa




Autoremonditöökoda OÜ 5072015 autoremonditookoda@hot.ee

Jõhvi Puru tee 5
Avantclub Servis OÜ 5211706 5211706@mail.ru

Narva Kulgu 14






Saaremaa




Fixus Kuressaare / Saare Autex OÜ 4533911 info@saareautex.ee www.saareautex.ee Kuressaare Talli 11
Prei OÜ 5222980 anre.prei@tt.ee www.prei.ee Kuressaare
Consultcom OÜ (Wild Motors) 5033906 kristatarum@gmail.com
Pihtla






Hiiumaa




M.J. Auto Service OÜ 59191170 martin@mjauto.ee www.mjauto.ee Kärdla Posti 19